„JĘZYKOWY ZAWRÓT GŁOWY” – to tytuł projektu , który złożyliśmy do Fundacji Tesco dzieciom.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 października 2016

„JĘZYKOWY ZAWRÓT GŁOWY” – to tytuł projektu , który złożyliśmy  do Fundacji Tesco dzieciom. Projekt został  opracowany  przez    grupę nieformalną, nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Krzówce. Szkoła jako taka nie mogła występować o grant, więc nasze Stowarzyszenie  udzieliło  jej osobowości prawnej.

 

Wybrane przez Fundację wnioski zostały poddane głosowaniu, głosowali klienci supermarketów Tesco, do wyboru mieli trzy różnorodne wnioski w tym nasz jako jedyny z powiatu łukowskiego. Głosowanie trwało miesiąc. W tym czasie ważyły się losy wniosku, początkowo wygrywaliśmy, potem  spadliśmy na dugą pozycję aby w ostatecznym etapie wygrać. Promowaliśmy nasze działanie, zachęcaliśmy znajomych i nieznajomych do głosowania . Na wniosek „Językowy Zawrót Głowy” zostało oddanych 20525 głosów, za które dziękujemy.

Pracownicy Szkoły oraz uczniowie brali udział w promocji na miejscu czyli w supermarketach w Łukowie i Radzyniu Podlaskim.

Uzyskany grant to 5 tysięcy złotych, które zostaną w pełni przeznaczone na zajęcia językowe dla dzieci. W zajęciach będą brali uczniowie wszystkich klas przez okres 4 miesięcy. W Tesco odebraliśmy symboliczny czek.

Celem  projektu jest umożliwienie dzieciom z wiejskiego środowiska dostępu do bezpłatnych zajęć językowych, chcemy aby rozwijali swoje umiejętności językowe. Zajęcia pozwolą uczniom na przeżywanie sukcesów edukacyjnych.

Zdajemy sobie sprawę, ze 4 miesiące szybko miną ale nie zasypujemy gruszek w popiele i będziemy starać się o dofinansowanie  na kolejne działania językowe, może nam się uda ...

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie